نتایج جستجو برای عبارت :

اسکارلت و جنگ نژادپرستان - علی قناد

اسکارلت و جنگ نژادپرستان
چند ماه پیش که با خانواده رفته بودیم شهرستان برای دیدن از اقوام، موقع برگشتن از کتاب خونه مادربزرگم 4 جلد کتاب چاپ قدیم "بربادرفته" اثر "مارگارت میچل" برداشتم که بخوانم. بچگی هام زیاد اهل کتاب خواندن نبودم اما تازگی ها خیلی به مطالعه علاقه مند شدم. عادت کردم توی مترو همیشه یک کتاب دستم باشه و مشغول باشم. هر چی نباشه قطعا از اینکه همش سرم توی گوشی باشه یا در و دیوار و چهره های خسته ی مردم رو نگاه کنم خیلی بهتره! به شما هم
نام فیلم : من افتخار میکنم هندی هستم I Proud to Be an Indian 2004ژانر : اکشنکارگردان : Puneet Siraبازیگران : Sohail Khan, Tim Lawrence, Scott Hindsمحصول : هندوستانزبان : فارسیزمان : ۱۲۹ دقیقهامتیاز : ۶٫۲/۱۰خلاصه داستان : داستان زندگی هندی های مهاجر مقیم لندن است که از طرف نژادپرستان انگلیسی مورد آزار قرار میگیرند و حتی عده ای از آنان را به قتل می رسانند. بالاخره یک جوان هندی”سهیل خان” که به همراه خانواده اش در لندن زندگی می کند از این شرایط به تنگ می آید و شروع به مبارزه با نژاد
این روزا دارم بربادرفته رو میخونم؛ طولانی‌ترین کتابی هست که تا الان خوندم( البته در حال خوندنم)؛ حدودا 1500 صفحه; امیدوارم ارزش خوندن داشته باشه آخه وقت زیادی ازم میگیره با این حجم زیاد و در آخر از خوندنش پشیمون نشمکتاب سرگذشت عشق بی‌سرانجام اسکارلت قهرمان کتاب هست به اشلی؛ پسری که شخصیتی کاملا متفاوت داره با اسکارلت؛ به شخصه تا اینجای کتاب خیلی از شخصیت اسکارلت خوشم نمیاد؛ دختری که تمام ارزش های دختر بودن در زیبایی ظاهری و جلب توجه و جذب ک
دو هفته است آگهی‌های استخدامی روزنامه رو چک می‌کنم. یکی ستون پزشکی و درمان، یکی هم ستون آشپز و شیرینی‌پز!!! انقدر امروز وسوسه شدم که برم یکی از این قنادی‌ها برای بردست قناد، شرایطش رو ببینم، اما منصرف شدم. می‌دونم که اگه برم و قبولم هم بکنن، کارم شستن مقادیر وحشتناکی ظرف و ظروفه و ایضا جارو و تی و اینا :/ حالا با ارفاق شاید بذارن شکر هم بریزم تو تخم‌مرغ‌ها! ظرف شستن باز یه چیزی، جارو و تی که فکرشم نکن بتونم انجام بدم!
الان نمی‌تونم برای قناد

فیلم Black Widow یا بیوه سیاه، یکی از فیلم‌های جدید سینمای هالیوود آمریکاست که زمان عرضه اون اوایل سال 2020 برنامه‌ریزی شد. بازیگر اصلی این فیلم اسکارلت جوهانسون دارد.

برای دانلود  پوستر فیلم بیوه سیاه (Black Widow) روی عکس بزنید.

دانلود سری Caraval
این یه سری سه جلدی که توسط استفانی گاربر نوشته شده و خیلییییی قشنگهههههه.
خلاصه
هرچیزی که درمورد کاراوال شنیده اید، با واقعیت قابل مقایسه نیست. بیشتر از یک بازی یا یک نمایش است. ان نزدیک ترین چیزی هست که در این دنیا به جادو وجود دارد.
اسکارلت هیچ گاه جزیره کوچکی را که او و خواهر عزیزش، تلا با پدر بی رحمشان در ان زندگی میکنند را ترک نکرده است. حال که پدر اسکارلت برای او مردی در نظر گرفته تا او ازدواج کند، او سعی می کند ارزوهای کود
یک پلتفرم آشنا برای افرادی که در سایت های PTC خارجی فعالیت می کنند. Scarlet Clicks یکی دیگر از سایت های کلیکی معتبر در سال ۲۰۱۹ است که کاربران زیادی از ایران در آن فعالیت می کنند. تبلیغات در اسکارلت کلیکس نسبتا زیاد می باشد و همچنین راههای مختلفی برای کسب درآمد در آن وجود دارد. کاربرهای استاندارد می توانند روزانه تا ۳۰ تبلیغ را در این سایت کلیک کنند و از آن درآمد کسب کنند. نرخ هر کلیک در این سایت ۰.۰۰۰۱ دلار و ۰.۰۰۲۵ دلار است. در این سایت سطوح مختلف عضوی

بیا دستی برسون اسفاد و آباد کنیمبیا  با  همت خود از  قُدما  یاد کنیممسجد و حوض  و  شجر  بخشیدندبیا بر پا  همه سازه های اجداد کنیمبا همه بی سر  و سامانی اوضاع بیا بستیزم  ز  جوانان  گره  آزاد   کنیمگل امید  بکاریم به دل  قشر  جوان و جوانان  وطن  طالب  اسفاد کنیم کسب و کاری بزنیم حجره و یا دکانیبیا   احیا‌   هنرِ   حاجیِ  قناد   کنیمیا علی گوی که با یاری و همکاری تومیشه اسفاد مونو بهزِ  فرحزاد کنیمسربلندیش بخواهیم چو سرو کُهنشکه ببالیم
کتابم سوهان روحم شده، برای خواندش به تمرکز بیشتری از درس خواندن نیاز است و اسمش را نبر کتابی که خودم خریده‌ام به خودم تقدیم کرده است که باعث میشود با دیدن جلد کتاب عق بزنم. وقتی بهش میگویم تو برایم فشار روانی محسوب میشوی تعجب میکند و ناراحت میشود. من بیشتر تعجب میکنم که چطور تا الان خودش را فرشته رحمت الهی تصور میکرده‌ است. چیزهای دیگری هم به من میگوید که من بیشتر فکر میکنم خودش است تا من. به غیر از این از دست اسکارلت اوهارا هم فرار کرده‌ام ک
فقط مجذوب ظاهر کیک نشوید!
توجه کنید که زیبایی کیک شما تنها یکی از مواردی است که باید در انتخاب کیک عقدتان به آن توجه کنید؛ طعم و مواد به کار رفته در کیک دیگر موردی است که باید در نظر داشته باشید. مواد اولیه تازه و با کیفیت می تواند طعم و البته عطر بهتری به کیک شما بدهد که در نتیجه آن رضایت میهمانان و البته خودتان را به دنبال خواهد داشت.
وزن مناسب برای کیک نامزدی انتخاب کنید
وزن مناسبی برای کیک خود انتخاب کنید. اگر وزن کیک شما کم باشد ممکن است نتو
معرفی طوطی ماکائو-آرا (Macaw) معرفی طوطی ماکائو-آرا (Macaw) طوطی ماکائو ( رای ها ) یکی از ۱۷ جور باقی مانده از نسل پرنده ها بزرگ، هست . طوطی ماکائو در عالم به macaws و رای ها شناخته می شود . زیستگاه آرا، جنگل های گرمسیری در نیمکره غربی از مکزیک تا برزیل را مشتمل بر می شود . امروزه طوطی ماکائوی کوبایی ( Ara tricolor، آرای سه رنگ )، صرفا جور از طوطی های ماکائو میباشد که متاسفانه نسل این مدل طوطی در حیات وحش، منقرض گردیده و تنها تعداد بسیار محدودی در تراز جهان به تیت
فکر میکنید چی شد؟؟؟
همین الآن یه نفر از پنجره خونه مون اومد بالا و از لای پرده داشت تو خونه رو نگاه میکرد!!! چهرش تو تاریکی پشت پنجره مشخص نبود. فکر کردم داداشمه و شوخیش گرفته، ولی شک کردم، آخه داداشم که از خونه بیرون نرفته بود! بدو بدو رفتم تو آشپزخونه و دیدم داداشم اونجاست! بهش گفتم یکی پشت پنجره است!! سریع دوید تو کوچه! ولی طرف در رفت! داداشم گفت یه پسر حدودا 17 ساله بوده

یاد داستان اسکارلت (بر باد رفته) افتادم که یه دزدی تو شهر پیدا شده بود که
همین الان داستان ازدواج رو تمام کردم . پررررر از حرفم. پر از: اوه من چقدر اینم. پر از: اوه چقدر راست میگه. پر از: پس همه همین طورین.
پر از حق دادن. پر از حسرت خوردن. پر از راهکار دادن. 
بی نظیر بود توی لوث نکردن عواطف انسانی. توی حروم نکردن واقعیت روابط عاطفی توی عشق ها و نفرت های اغراق شده. توی نشون دادن واقعیت قابل انتظار روابط عاطفی با همه ی سختی و زیبایی و گندیدگی و غیرقابل تحمل بودن و خواستنی بودن و نخواستنی بودن و ...
نمی تونم بگم کی بهتر بود. اسک
گاهی کار به این جا میرسه که
دلم می خواد.... ننویسم
فقط مدل خودم باشم
هر چی هم این "خودم" شعاری باشه
.. خب معلومه که خودم بودن سخته
اصلا همین که میام واقعی باشم . همین که میام چشم باز کنم رو به خودم تا کشفش کنم . تا بفهمم رنگ و بوی دنیام رو
چشمم میافته به صفحه رنگی رو به روم  که پر شده از کادوهای تولد،ولنتاین ، show off طوری های جذاب خلاصه .
اون وقت تو از راه می رسی. رنگت پریده .یه قلمو دستت گرفتی. می فهمم که چه بی حوصله ای . اصلا مثل یه سیاه چاله شدی از بس که
دوست دارم وقتی بزرگ شدم یه آشپز/ قناد بشم که کولی وار همیشه تو سفره و دیوارا رو می نویسه:)) دوست دارم تو هر کشور، حداقل یه دیوار داشته باشم، یه دیوار که روش از تو نوشتم:) تو هر شهر اصلا... دوست دارم تو هر شهری حداقل یه نفر تو رو بشناسه، من تصمیممو گرفتم، این فایده ایه که قراره برای بشریت داشته باشم:)
دیشب رفتیم به مناسبت روز مادر کیک بگیریم. تو یه شیرینی فروشی با ویترین خالی از کیک مواجه شدم. پرسیدم کیک ندارین؟ گفت چه سایزی میخوای؟ گفتم دارین یعنی؟ گفت آماده نیست چه سایزی میخواین براتون بزنم.
گفتم چقدر طول میکشه؟ گفت 5 دقیقه
قبول کردیم و منتظر موندیم.
چند تا ورقه کیک روی هم گذاشت و تبدیلش کرد به یه کیک تولد و خامه کشی کرد. با تعجب داشتم به حرکاتش نگاه میکردم. یهو برگشت نگام کرد و گفت: آبجی چرا اینجوری نگاه میکنی؟ از شما که بهتره تپ و تپ غذا د
قبل از هر چیز باید سلیقه صاحب جشن در نظر گرفته شود اما اگر  با نیت سورپرایز کردن کیک خریده می‌شد باید این کار با در نظر گرفتن سلیقه شخصی فرد، سفارش داد. در ادامه به نکات مهم در رابطه با سفارش کیک تولد پرداخته می‌شود. 
بودجه
بودجه یکی از مهم‌ترین بخش‌های خرید کیک تولد است و برای بسیاری اهمیت دارد تا به اندازه بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اند جشن تولدی مناسب و البته کم هزینه داشته باشند. به همین منظور پیش از سفارش کیک تولد و برپایی جشن، مبلغ م
سفارش کیک عقد و نامزدی
مراسم عروسی یکی از پر استرس ترین و هیجان انگیز ترین اتفاقی است که برای هر فرد رخ می دهد؛ این استرس معمولا زمانی تشدید می شود که شما نگران روند برگزاری مراسم و تدارکاتی همچون خوراکی و نوشیدنی، خصوصا کیک عقد باشید.
طعم، عطر و ظاهر کیک است که در خاطر تمام مهمان های شما ثبت می شود بنابراین انتخاب و سفارش کیک عقد به یکی از پروسه های مهمی بدل می شود که شما پیش از مراسم باید به آن توجه داشته باشید به همین منظور در این مقاله قصد د
​​​​​​
داستان ازدواج (MARRIAGE STORY)
درام 2019
با بازی اسکارلت جوهانس و آدام درایور
داستان: یک زن و شوهر که پسر کوچکی دارند با اینکه یکدیگر را دوست دارند می خواهند از هم طلاق بگیرند؛ شوهر کارگردان و همسرش بازیگری است که به خاطر شوهرش سال ها فقط تاتر های او را بازی کرده و سینما را رها کرده و درنتیجه شهرتش را از دست داده.......

این معرفی کتاب، پست اینستاگرامی شهیده نجمه هارونی بوده:
بسم الله الرحمن الرحیم#معرفی_کتاب از بچگی علاقه شدیدی به مطالعه کردن داشتم...از وقتی به قول قدیمیا سواد دار شدم تو هر مکانی هر چیزی که دستم میومد اعم از روزنامه ، مجله ، کتاب ، بروشور ، تبلیغ و... رو میخوندم.... تو دوره نوجوونی بشششدت میزان مطالعه ام بالا رفت علاوه بر این موضوعات نیز متنوع تر شد روانشناسی ، علمی ، رمان.... بخصوص رمان ...انقدر میخوندم که همه شاکی میشدن....تقریبا ۷۰٪ کتابای مودب
کرم ضدلک پیگمانورم لوئیس ویدمر
یکی از گزینه های اصلی درمان لک های پوستی کرم های موضعی هستند، یکی از موثرترین کرم ها برای درمان لک کرم پیگمانورم است. با مصرف این کرم خیلی سریع متوجه کم شدن لک های پوستی می شوید، چرا که ترکیب بی نظیر آن مستقیما رنگدانه های پوست را هدف قرار می دهند.

مزولیفت
یکی از روش های جایگزین برای حذف لک های پوست اعمال مزولیفت است. به طور کلی، این روش علاوه بر جوان سازی پوست، لک های پوست را از بین می برد. ویتامین A، B، C، E و K، ا
 ورود نوعی باکتری بنام باکتری استرپتوکوکی (Streptococcus Pyogenes) به بدن افراد باعث ایجاد بیماری مخملک می شود. نام دیگر بیماری مخملک تب اسکارلت می باشد که باکتری مولد آن می تواند سبب گلو درد چرکی و عفونت پوست نیز بشود. این باکتری در گلوی فرد سبب ایجاد عفونت شده و با آزاد کردن نوعی سم یا توکسین، موجب پیدایش واکنش پوستی و بروز بثوراتی روی پوست می شود. این بیماری بیشتر در سنین ۵ تا ۱۵ سال دیده می شود. خوشبختانه با توجه به داروهای آنتی‌بیوتیک موجود، ای
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن در گالری فرانس پاریس منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
1- جانی دپ: دیور ساواژ
2- جورج کلونی: کرید گرین آیریش
3- لئوناردو دی کاپریو: آنیک کوچال اودو آدرین
4- جیسون موموآ: دیویدف کولواتر
5- رایان گاسلینگ: دیور او فورمن
6- کریستین بیل: ایوسن لورن لانویت
7- دنیل ک
مایکروسافت به صورت رسمی نسل آینده کنسول های بازی خود را معرفی کرد. کنسول Xbox Series X که نام رسمی ایکس باکس اسکارلت است، در مراسم The Game Awards از راه رسید. در این مراسم، فیل اسپنسر روی صحنه به معرفی این کنسول پرداخت. این کنسول دارای 15 بازی انحصاری خواهد بود.
فیل اسپنسر در این مراسم اعلام کرد:
ما کنسول های ایکس باکس را برای قدرت بخشیدن به رویاهای شما طراحی می کنیم. ما آینده ای را می بینیم که به سرعت جذب بازی های خود می شوید، جایی که شما در مرکز تجربیات با
مایکروسافت به صورت رسمی نسل آینده کنسول های بازی خود را معرفی کرد. کنسول Xbox Series X که نام رسمی ایکس باکس اسکارلت است، در مراسم The Game Awards از راه رسید. در این مراسم، فیل اسپنسر روی صحنه به معرفی این کنسول پرداخت. این کنسول دارای 15 بازی انحصاری خواهد بود.
فیل اسپنسر در این مراسم اعلام کرد:
ما کنسول های ایکس باکس را برای قدرت بخشیدن به رویاهای شما طراحی می کنیم. ما آینده ای را می بینیم که به سرعت جذب بازی های خود می شوید، جایی که شما در مرکز تجربیات با
فیلم داستان ازدواج که با انر خانوادگی و اجتماعی ساخته شده در 2019 بهترین جایزه ها را در اسکار و گلدن کلوپ از آن خود کرد فیلم در واقع نوع زندگی آخرالزمانی جامعه آمریکا را در غالب طنز و کاملا بی هدف نشان میدهد که کار و پیشرفت فردی بر هر چیزی ارجحیت دارد حتی خانواده ،همسر و فرزند که البته این مشمول همه جوامع جهانی میشود ولی خصوصا جامعه غرب شدت بیشتری داشته با این حال این یک فیلم کمدی-درام آمریکایی در سال 2019 است که توسط Noah Baumbach ساخته و
کارگردانی و ت
سال 73 وقتی دانشجوی رمیده و گیجی بودم که
دست و بالش مدام به شاخ وبرگ نادانسته ها و ناتوانیهایش گیر میکرد،‌ دوستم با جمله‌ای
به دادم میرسید که مرجعش را نمیدانستم: فردا در موردش فکر میکنم!

اسکارلت را نمیشناختم اما به عنوان یک هجده
ساله متحیر که پر بود از حسِ دیرکردگی، به این وعده و به این به تأخیرافکنی
نجات‌بخش دخیل بسته ‌بودم.

قبل از آن هم در دوره دبیرستان دو معلم از
نگاه عموم بچه‌ها "رت باتلر" بودند که او را هم نمیشناختم؛‌ امّا می‌دیدم
که
شروع دوباره!
سلام من برگشتم!! 
حتما الان با خودتون میگید اصلا تو کی هستی؟! ما که تو رو نمیشناسیم! بعدشم اصلا کی رفتی که حالا باز برگشتی؟! چرا رفتی؟ چرا برگشتی؟ و کلی سوال دیگه...؟!!عجله نکنید به همه سوالاتون جواب میدم اما یکی یکی!
قبل از هرچیز بذارید اول خودم رو معرفی کنم: این جانب علی شنوایی قناد هستم، دانشجوی سینما. به عکاسی و فیلم برداری و مونتاژ هم علاقه دارم ( گرایش رشته ام تدوین هست ) تازگی ها کمی هم به مطالعه علاقه مند شدم و الان که دارم این
وقوع مشکلات در دنیای این روزهای آدم ها با وجود پیشرفت های زیاد از نظر علمی می تواند یک یادآوری و هشدار باشد. اینکه بشر چقدر در برابر قدرت بی نهایت خدا ضعیف است. خدا می خواهد با بندگانش حرف بزند و به آنها بفهماند که اینقدر مغرور علم محدود خود نباشید. به راستی در دنیای امروز که 14 قرن از ظهور اسلام می گذرد چرا باید مردمانی وجود داشته باشند که سگ و گربه و خفاش می خورند؟! خدا در قرآن به بندگانش فرموده که به هرآنچه می خورید نگاه کنید و رعایت این امر
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن در گالری فرانس پاریس منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
7- دنیل ک
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن در گالری فرانس پاریس منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
7- دنی
وقوع مشکلات در دنیای این روزهای آدم ها با وجود پیشرفت های زیاد از نظر علمی می تواند یک یادآوری و هشدار باشد. اینکه بشر چقدر در برابر قدرت بی نهایت خدا ضعیف است. خدا می خواهد با بندگانش حرف بزند و به آنها بفهماند که اینقدر مغرور علم محدود خود نباشید. به راستی در دنیای امروز که 14 قرن از ظهور اسلام می گذرد چرا باید مردمانی وجود داشته باشند که چیزهایی می خورند که از نظر اسلام ممنوع و از نظر بهداشتی نیز مضر است؟! خدا در قرآن به بندگانش فرموده که به
وقوع مشکلات در دنیای این روزهای آدم ها با وجود پیشرفت های زیاد از نظر علمی می تواند یک یادآوری و هشدار باشد. اینکه بشر چقدر در برابر قدرت بی نهایت خدا ضعیف است. خدا می خواهد با بندگانش حرف بزند و به آنها بفهماند که اینقدر مغرور علم محدود خود نباشید. به راستی در دنیای امروز که 14 قرن از ظهور اسلام می گذرد چرا باید مردمانی وجود داشته باشند که چیزهایی می خورند که از نظر اسلام ممنوع و از نظر بهداشتی نیز مضر است؟! خدا در قرآن به بندگانش فرموده که به
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
برای لینک شدن به صفحه این عطرها روی اسامی کلیک کنید.
1- جانی دپ: دیور ساواژ: Dior Sauvage
2- جورج کلونی: کرید گرین آیریش Creed / Green Irish
3- لئوناردو دی کاپریو: آنیک کوچال اودو آدرین: Annick Goutal 
4- جیسون موموآ: دیویدف کولواتر: Davidoff / Cool
اولا منظور از نازی در عنوان دختر همسایه نیست .
فیلم ۱۹۱۷ رو دیدین؟ خیلیا دیدن تا الان . سم مندس (کارگردان) گفته این فیلم و از داستان هایی که پدربزرگش از زمان جنگ تعریف کرده ساخته . این و گفتم چون خیلی به غیرواقعی بودن و تحریف شدن و این چیزا تو فیلم اعتراض شده بود . اصلا نمی فهمم اعتراض میکنن که چی بشه؟! اصلا فکر کن چاخان کرده کلا، چیزی عوض میشه؟ یا کلا مو به مو درست گفته، بازم چیزی عوض میشه؟ تمام کنید لطفا . 
فیلم کلا به صورت سکانس پلان به نظر میاد
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن در گالری فرانس پاریس منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
7- دنی
Midnight glories of walking stories That rust in daylight to drown
دریافت: Midnight glories

Kissed on your shoulder To make you... to make you Find me
بوسه‌ای بر شانه‌ات! تا بر آن دارمت که پیدایم کنی

درخت کهنسال بادام وحشی بر فراز تپه‌‌ای علف‌گون، مهمان جوانی خمیده‌احوال است که شلوغی خیابان‌های مملو از نئون‌های رقصنده را جدایی برگرفته تا ساعتی خلوت را دقایق کند. جوان به ظاهر آرام امّا در میان سیلاب اندیشه‌هایی ملتهب؛ مشرف به محوطه پرتاب فضاپیما، به درخشش چشم‌نواز لحظه پرتاب سفینه فضایی می
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
برای لینک شدن به صفحه این عطرها روی اسامی کلیک کنید.
1- جانی دپ: دیور ساواژ: Dior Sauvage
2- جورج کلونی: کرید گرین آیریش Creed / Green Irish
4- جیسون موموآ: دیویدف کولواتر: Davidoff / Cool
معنی قرمز چیست؟ آیا این فرمان چراغ قرمز است؟ آیا این یک جذابیت مسموم کننده یک زن زیبا با لباس عمیق است. آیا این می تواند بیانیه سیاسی از لباس قرمز نامزد یا مربع جیب باشد؟ آیا معنی قرمز مربوط به یک سیب براق در مدرسه است؟ چه لباس ، غذا ، و یا تزئینات تعطیلات ، به معنای قرمز ما را احاطه کرده و هیجان زده می کند.
معنی قرمز: توضیح دادمن یک روز با نامه قرمز دارم!
او قرمز می بیند.
در همه جا پرچم قرمز وجود دارد.
قرمز رنگ افزایش احساسات ، قدرت و قدرت است. این
محبوبا!
دیشب از فرط هیجان خوابم نمی‌برد.
شنیده‌ای که می‌گویند "تموم شهر خوابیدن، من از فکر تو بیدارم؟"
فکر قرار امروزمان، دیداری که بالاخره قرار بود محقق شود، آرزویی که قرار بود به دستم برسد و اشتیاقی که پس از این هجران طولانی می‌رفت که وصال برسد...
سنگین بودم از فکرت و زور خواب نمی‌رسید که مرا ببرد!
اما همزمان پر بودم از تشویش و دلهره و ترس!
دنیا که خالی نشده. که فقط تو بمانی و من. گیر و گورها همچنان کنارمان هستند.
دیروز با مامان و آقای صحبت ک
شروع دوباره!
سلام من برگشتم!! 
حتما الان با خودتون میگید اصلا تو کی هستی؟! ما که تو رو نمیشناسیم! بعدشم اصلا کی رفتی که حالا باز برگشتی؟! چرا رفتی؟ چرا برگشتی؟ و کلی سوال دیگه...؟!!عجله نکنید به همه سوالاتون جواب میدم اما یکی یکی!
قبل از هرچیز بذارید اول خودم رو معرفی کنم: این جانب علی شنوایی قناد هستم، دانشجوی سینما. به عکاسی و فیلم برداری و مونتاژ هم علاقه دارم ( گرایش رشته ام تدوین هست ) تازگی ها کمی هم به مطالعه علاقه مند شدم و الان که دارم این
 سایت اوکی مد در مقاله انواع فرم صورت و گوشواره مناسب آن راجع به :
مدل های مختلف صورت چیست؟ چه گوشواره هایی مناسب مدل های مختلف صورت هست ؟ سایت اوکی مد تصمیم دارد در این مطلب راجع به انواع فرم صورت که شامل :فرم صورت بیضی ،فرم صورت مربع ،فرم صورت گرد (فرم صورت دایره ای) ،فرم صورت الماسی (فرم صورت زاویه دار) ،فرم صورت کشیده (فرم صورت باریک) ،فرم صورت قلبی ،فرم صورت لوزی ،فرم صورت مثلث معکوس ،فرم صورت گلابی ، است صحبت کند .
افرادی که می خو
 دانلود کتاب برق صنعتی درجه ۲

دانلود فایل

بسته آموزشی برق صنعتی درجه دو - فروشگاه جامع فنی مهندسی ...plcforall.bizna.ir › product-54769 Translate this page مهارتی برق صنعتی شامل مباحث تئوری وعملی را در بر گیرد ،مجموعه با ارزشی که مطمئنا مورداستفاده عزیزان هنراموز ومربیان فنی ... 2-منابع آموزشی برق صنعتی وفایل های فلش مدارات فرمان وقدرت ... دانلود کتاب مرجع
چرا کنسول‌های نسل بعد سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شوند؟
در حال حاضر که نمایشگاه E3 را پشت سر گذاشته‌ایم، سونی و مایکروسافت هر دو کمی تا قسمتی از کنسول‌های نسل نهم خود رونمایی کرده‌اند و می‌دانیم دو کنسول در سال ۲۰۲۰ روانه بازار خواهند شد. مایکروسافت وعده عرضه پروژه اسکارلت را در ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۰ داده و از ظواهر امر برمی‌آید که سونی هم برای همان بازه زمانی برنامه‌ریزی کرده باشد. اما چرا اینقدر باید برای آغاز نسل بعد منتظر بمانیم؟‌ آن هم در
نویسنده: پیتر آزبورن منبع: میدل ایست آی
با انتخاب بوریس جانسون به عنوان نخست‌وزیر، بریتانیا دونالد ترامپ خودش را به عنوان رهبر ملی خواهد داشت. یک نسخه کپی از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا. جانسون هم مانند ترامپ قوانین خودش را ابداع می‌کند. جانسون همانند ترامپ اظهارات نژادپرستانه به زبان می‌آورد. جانسون متولد آمریکا درست مانند ترامپ یک فرصت‌طلب واقعی است. مردی بدون ارزش‌ها. او به مانند ترامپ از استیو بنن ناسیونالیست مشورت می‌گیرد.

مجله‌ی «سایت اند سوند» (Sight & Sound) متعلق به «مؤسسه‌ی فیلم بریتانیا» ۲۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۹ را برگزیده و «یادگار» (The Souvenir) اثر شخصی «جوانا هوگ» را در صدر جدول قرار داده است. داستان فیلم در مورد یک فیلمساز به نام «» که زندگی او پس از آشنایی با یک معتاد به هروئین از هم می‌پاشد. «یادگار» به تازگی از طرف BBC به عنوان یکی از ۱۰۰ فیلم کارگردانی شده توسط زنان هم معرفی شده است.
در فهرست مجله عناوینی قابل پیش‌بینی مانند «روزی روزگاری در هالیوود» ساخته
در جستجوی خدا ( یادداشتی بر فیلم pk )
یکی از آخرین فیلم هایی که دیدم، فیلمی هندی بود به نام pk. این فیلم از اون فیلم هندی هایی نیست که فکرش رو میکنید. ( چون وقتی به ما میگن فیلم هندی یاد عشق و عاشقی و شعر و آواز و غم و غصه و گریه و... خلاصه از این هندی بازیا میفتیم. ) البته کم و بیش ویژگی های اغراق آمیز یک فیلم هندی رو داره اما عوضش بی محتوا هم نیست. داستان فیلم درباره یک آدم فضاییه که از سر کنجکاوی وارد زمین میشه اما در همون ابتدای ورودش به زمین دزدگیر

هوالمحبوب
باد به شدت می‌وزید و شاخه های انبوه قره آغاج را به پنجره می‌کوبید. آسمان قلمبه که می‌زد، همۀ ما از زیر لحاف سرمان را بیرون می‌آوردیم؛ یک چشم‌مان به پنجرۀ اتاق بود و چشم دیگرمان به آقاجان که در قسمت بالای کرسی خواب بود.
انگار بودن آقا، دلمان را قرص می‌کرد که هنوز می‌توان صدای تپیدن آسمان را تاب آورد. باران که شر شر شروع می‌شد، نفس عمیقی می‌کشیدیم و خودمان را به دست خواب می‌سپردیم. صدای باران، پایان خودنمایی باد ولگرد بود. با

مجله‌ی «سایت اند سوند» (Sight & Sound) متعلق به «مؤسسه‌ی فیلم بریتانیا» ۲۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۹ را برگزیده و «یادگار» (The Souvenir) اثر شخصی «جوانا هوگ» را در صدر جدول قرار داده است. داستان فیلم در مورد یک فیلمساز به نام «» که زندگی او پس از آشنایی با یک معتاد به هروئین از هم می‌پاشد. «یادگار» به تازگی از طرف BBC به عنوان یکی از ۱۰۰ فیلم کارگردانی شده توسط زنان هم معرفی شده است.
در فهرست مجله عناوینی قابل پیش‌بینی مانند «روزی روزگاری در هالیوود» ساخته
شروع دوباره!
سلام من برگشتم!! 
اثر چهاردهم «کلر دنی» فیلم زندگی عالی، با یک صحنه آهسته در امتداد یک باغ پر از خزه و پوشیده شده از گیاهان مختلف شروع می‌شود. این فیلم در ابتدا به‌طور چشمگیری، بیننده را میخکوب می‌کند و هیجان زیادی با خود همراه می‌آورد. این شیوه تنظیم و چیدمان صحنه یکی از عواملی است که قادر است حالت، جو و محیط فیلم را به بیننده معرفی کند، قبل از این‌که هر نوع معرفی درباره موضوع یا شخصیت‌های فیلم انجام شود. این روش، به‌عنوان یک وسیله و ابزار داستان‌سرایی،
درباره انیمیشن:کارتون گرینچ (The Grinch) انیمیشنی کمدی و خانوادگی بوده که محصول مشترک کشورهای امریکا و چین در سال ۲۰۱۸ به کارگردانی اسکات موژر و یارو چینی می باشد. این انیمیشن مناسب گروه سنی PG (نوجوانان) بوده و بر اساس کتاب “گرینچ چطور کریسمس را دزدید” می باشد که نوشته دکتر سیوز در سال ۱۹۵۷ است. انیمیشن گرینچ توسط کمپانی یونیورسال پیکچرز منتشر شده است و توانسته کاندیدای دریافت 7 جایزه معتبر از جشنواره های بین المللی فیلم شود. در این انیمیشن هنرم
به نظرم مارک رافالو یکی از بهترین بازیگران نسل جدید سینمای هالیوود است. از نظر من بعد از رابرت دنیرو و آل پاچینو دنیای سینما بازیگری که ویژگیهای یک فوق ستاره را داشته باشد، به خود ندیده است. شاید برخی جرقه‌هایی از ابرستاره بودن را نشان داده باشند ولی هیچ ستاره‌ای فروغ دائمی نداشته است. بعضی از بازیگران نسل نو هم هستند که بازیهای فوق‌العاده درخشانی ارائه می‌دهند و در بسیاری از فیلمهای مطرح بازی می‌کنند ولی هیچ‌وقت در ذهن تماشاگران نق
بعد از دیدار اول سیندرلا و شاهزاده که منجر به آن وقایع شد و سیندرلا دیگر نتوانست بعد از ساعت دوازده نزد شاهزاده بماند (که البته بهتر که نشد چون در خارج هم وقتی یک دختر و پسر در محیطی باشند نفر سوم دِویل است) رابطه سیندرلا با یکی از خواهران نا تنی اش کمی بهتر شده بود.جنیفر با اینکه جلوی اسکارلت و امبر و مادرش کتی نمیتوانست با سیندرلا خوش رفتاری کند ولی در خلوت دونفره خودش و او کم کم داشت به آجی جونیِ سیندرلا تبدیل میشد.هرطور باشد بالاخره سیندرل
پوستر اکران فیلم
کارگردان
برادران روسو

تهیه‌کننده
کوین فایگی

فیلم‌نامه‌نویس
کریستوفر مارکوساستیون مک‌فیلی

بر پایه
انتقام‌جویان اثراستن لی

بازیگران
رابرت داونی جونیر
کریس ایوانز
مارک رافو
کریس همسورث
اسکارلت جوهانسون
جرمی رنر
دان چیدل
پل راد
بری لارسون
کارن گیلان
دانای
گوریرا
بردلی کوپر
جاش
برولین

موسیقی
آلن سیلوستری

فیلم‌برداری
ترنت اوپالاک

تدوین
جفری فوردمتیو اشمیت

شرکت
تولید
مارول استودیوز

توزیع‌کننده
استودیو سینماوا
پوستر اکران فیلم
کارگردان
برادران روسو

تهیه‌کننده
کوین فایگی

فیلم‌نامه‌نویس
کریستوفر مارکوساستیون مک‌فیلی

بر پایه
انتقام‌جویان اثراستن لی

بازیگران
رابرت داونی جونیر
کریس ایوانز
مارک رافو
کریس همسورث
اسکارلت جوهانسون
جرمی رنر
دان چیدل
پل راد
بری لارسون
کارن گیلان
دانای
گوریرا
بردلی کوپر
جاش
برولین

موسیقی
آلن سیلوستری

فیلم‌برداری
ترنت اوپالاک

تدوین
جفری فوردمتیو اشمیت

شرکت
تولید
مارول استودیوز

توزیع‌کننده
استودیو سینماوا
1. أخْبَرَنَا الْبَرْقَانِیُّ، قَالَ: سَمِعْتُ أَبَا الْقَاسِمِ الآبَنْدُونِیَّ، یَقُولُ: قَرَأْتُ عَلَى أَحْمَدَ بْنِ طَاهِرِ بْنِ عَبْدِ الرَّحْمَنِ بْنِ إِسْحَاقَ أَبِی الْحَسَنِ الْبَغْدَادِیِّ بِهَا حَدَّثَکُمْ بِشْرُ بْنُ مَطَرٍ، قَالَ: حَدَّثَنَا سُفْیَانُ بْنُ عُیَیْنَةَ، قَالَ: ابْتَاعَ جَعْفَرُ بْنُ مُحَمَّدٍ مِنْ رَجُلٍ فَمَاکَسَهُ، فَقُلْتُ: تُمَاکِسُ وَأَنْتَ ابْنُ عَمِّ رَسُولِ الله فَقَالَ: حَدَّثَنِی أَبِی، عَ
احتمالا بارها شده است که خواسته‌اید برای کودک خود کتابی بخرید، اما برای‌تان سوال پیش آمده که آیا کتابی که می‌خرم مناسب سن کودکم هست یا خیر؟ گاهی در  فیپای کتاب یا در پشت جلد عنوان می‌کنند مناسب برای گروه سنی «الف»، «ب»، «ج»، «د» و «ه». اما ممکن است ندانید منظورشان از این حروف کدام گروه سنی است.
ایسنا در مطلبی با همین عنوان می‌نویسد این رده‌بندی کتاب‌های کودک و نوجوان از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تدوین شده و با گذشت چند دهه و
در ادامه آموزش تایپوگرافی چهره داریم :
43. تایپوگرافی Je T’aime: - این تصاویر مبتنی بر متن توسط کارلوس ایجاد شده است. طراح از 2 متن آهنگ Quiere توسط Pedro Guerra و Peces de ciudad توسط Joaquin Sabina استفاده کرد.
44. تایپوگرافی مایکل جکسون: - یک پرتره شگفت انگیز دیگر که به King of Pop ساخته شده توسط LLacerda ساخته شده است. طراح برای ایجاد این تصویر مبتنی بر متن از ترانه های MJ استفاده کرده است.
45. پرتره Kurt Cobain نیروانا: - این تایپوگرافی شگفت انگیز از پرتره Kurt Kobain توسط JuanOsborne ساخته شده اس
دلم نمیخواد بخوابم و همین باعث شد فکر کنم دلم میخواد بنویسم حتما.احتمالا بعدش خوابم ببره
فکر میکردم دانشگاه ک تموم شه سرم حسابی خلوت میشه ولی بجرات میتونم بگم این اخر هفته برام شبیه اخر هفته های سال سومه ک چندتا امتحان داشتم و علی الخصوص امتحانای همیشه شنبه حکیمانه!
از طرفی ب فاطمه قول دادم درصورتی کادوی پرخرجشو قبول میکنم ک اجازه بده آنالیزشو من انجام بدم و این درحالیه ک پایان نامه خودمم دچار چالش شده و یه اصلاح و بازنویسی تپل میخواد برای
بالاخره انتظارات به پایان رسید و کیفیت بلوری فیلم مورد
انتظار Avengers: Endgame منتشر شد. امروز می خواهم این فیلم را معرفی کرده و یک سایت بسیار خوب
برای دانلود این ﻓﻠﻢ ﺳﻨﻤﺎ معرفی کنم.

معرفی فیلم Avengers: Endgame

باید گفت در بین تمامی ژانرهای سینما فیلم های هیجان انگیز و ابرقهرمانی
طرفدار بیشتری دارند و معمولا در سینما ها فروش بیشتری را تجربه می کنند. به همین
دلیل کمپانی های مختلف هر سال فیلم هایی در این سبک بر روی پرده سینما می برند، که
اکثر این
تازه ترین قسمت از بازی های mortal kombat که نخستین بار در در مراسم Game Awards رونمایی شده بود، بالاخره در کنفرانسی که اد بون و همکارانش ترتیب داده بودند کاملا رونمایی شد. در جریان پیش‌ کنفرانس نیم‌ ساعته‌ی ارائه‌ شده در آغاز مراسم، اطلاعات خاصی فاش نشد و مجری صرفا به صحبت‌های کلی با برخی از طرفداران پروپا قرص این مجموعه‌ی قدیمی در دنیای ویدیوگیم پرداخت. سپس با شمارش معکوسی که تریلر رونمایی از بازی و واکنش مردم به آن را به تصویر می‌کشید، مراسم اصل
امروز می خواهم یکی از مورد انتظار
ترین فیلم های سال 2019 را به شما معرفی کنم. به تازگی کیفیت خوب فیلم
سینمایی Alita: Battle Angel (آلیتا: فرشته جنگ) منتشر شده و ما امروز شما
را با این فیلم اکشن آشنا خواهیم کرد. در آخر نیز یک سایت بسیار خوب در زمینه دانلود
رایگان فیلم و سریال معرفی می کنم.

معرفی فیلم Alita: Battle Angel

همانطور که می دانید در چند سال
اخیر کمتر اتفاق افتاده فیلمی در هالیوود ساخته شود که داستان جدیدی برای
ارائه داشته باشد و این صنعت بزرگ مدتیست
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
برای لینک شدن به صفحه این عطرها روی اسامی کلیک کنید.
1- جانی دپ: دیور ساواژ: Dior Sauvage
2- جورج کلونی: کرید گرین آیریش Creed / Green Irish
4- جیسون موموآ: دیویدف کولواتر: Davidoff / Cool Water
5-
در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
برای لینک شدن به صفحه این عطرها روی اسامی کلیک کنید.
1- جانی دپ: دیور ساواژ: Dior Sauvage
2- جورج کلونی: کرید گرین آیریش Creed / Green Irish
4- جیسون موموآ: دیویدف کولواتر: Davidoff / Cool Water
5-
اگر به نظر می رسد که یک فیلم یا پروژه تلویزیونی جدید مارول تقریباً هر دو ساعت یک بار در شما خواهد آمد ، فقط به این دلیل است که خانه ایده ها به یک نیروی کاملاً غالب در فرهنگ پاپ تبدیل شده است. با تشکر بیشتر از دنیای سینمایی مارول - بالاترین حق رای دادن در تاریخ فیلم با حدود شش مایل - شخصیت هایی که زمانی در صفحات C در لیست های کمیک های Marvel به لیست C منتقل می شدند ، به اسم خانوادگی تبدیل شده اند ، خواص یکباره مبهم در حال راه اندازی چند- فرانشیزهای میلی
Captain Marvel
مورد انتظارترین و مرموز ترین شخصیت مارول کمیکز رو امروز دیدم 
کسی که قرار برگ برنده اونجرز در نبرد و شکست تانوس باشه و همه چشم انتظار رونمایی از این قهرمان بودن
نسبت به تمام فیلم هایی که به عنوان پیش زمینه و معروفی یک قهرمان توسط مارول ساخته شده
اگر مرد مورچه ای رو حساب نکنیم ضعیف ترین فیلمی بود که دیدم از نظر داستان و شخصیت کاپیتان مارول
داستان خیلی سر راست و بدون هیچ گونه گیری داره گره های داستانی به راحتی باز میشه 
حادثه کشنده ای
زندگی ... رسم خوشایندیست!
زندگی بال و پری دارد با وسعت "مرگ"...!
پرشی دارد اندازه "عشق"...!
زندگی چیزی نیست، که لب تاقچه عادت از یاد من و تو برود.
                                                                               "سهراب سپهری

زندگی زیباست، نام یک فیلم کمدی بسیار جذاب است که توسط "روبرتو بنینی"، کارگردان ایتالیایی، در سال 1997 ساخته شده. این فیلم معنی واقعی ژانر کمدی را به ما نشان می دهد. با دیدن این فیلم می توانیم به خوبی درک کنیم که به راستی کمدی چیست؟
اقا سجاد عزیز برادر مهربان و کوچکترم (از نظر سنی و نه از نظر عقلی)، 
ممنونم به خاطر فرستادن اون لینک.
اتفاقا توی همه شبکه های اجتماعی ملت ایران بیشتر از نود و پنج درصدشون اصلااااااااااا باور نکردن این خانم رو هیچ، ایشون رو معادل کودکان قرار دادن که شستشوی مغزی شده.

چون ما کم ندیدیم مشابه این مترسک.

شما ببینین چقدر توی گوش اروپای غربی و شمالی و کانادا و استرالیا میخونن امریکا بده و منشا همه مشکلات بشره،
که دختر شونزده ساله، تا ترامپ رو میبی
از جمله سری های جذاب جذاب دیزنی + ، WandaVision است که توسط جک شفر (کاپیتان مارول) به نمایش در می آید و حضور مجدد اسکارلت جادوگر (الیزابت اولسن) و ویژن (پل بتانی) را به نمایش خواهد گذاشت. پس از تجسس ، دوست پسر ربات مورد علاقه همه ، آخرین باری که او را دیدیم ، در اوج انتقام جویان Avengers: Infinity War ، تازه مرده بود. در حالی که دقیقاً مشخص نیست که چگونه اندیشه Avenging باعث بازگشت او می شود ، چند خرده نان وجود دارد که می توانیم از آنها پیروی کنیم که سرنخی به ما می دهند
**قسمت اول/مردی که 24 ساعت در سردخانه بودبوده‌اند انسان‌هایی که چند ساعت و حتی سه روز پس از مرگ زنده شده‌اند و اظهارات آنها در حالی که همه تصور می‌کرده‌اند برای همیشه کالبد خاکی را ترک گفته‌اند، دستمایه گزارش‌ها و فیلم‌هایی شده که مخاطبان را به فکر فرو برده است.برخی زندگی پس از مرگ را شیرین و برخی سخت و طاقت‌فرسا می‌دانند. تاریخ تاکنون تجربه‌های زیادی از انسان‌هایی داشته که پس از مرگ و در حالی که آماده تدفین بوده‌اند، به یکباره زنده ش
حتماً تا به حال تبلیغ های گسترده ای دربارۀ کسب
درآمد از اینترنت با شعارهای تبلیغاتی جذاب مانند « کسب درآمد ازاینترنت با روزی 200
هزارتومان تا 2 میلیون تومان» و... دیده باشید و وسوسه شدید تا هزینۀ گزافی رو
بپرداززید وپکیج رو تهیه کنید اما قسمت تأسف بار ماجرا برای خیلی از خریداران این
است که پس از خرید پکیج-درعمل از آن- درآمدهای رویایی خبری نیست واین واقعاً
ناراحت کننده است.نه تنها پولی که می توانستی باآن کاردیگری انجام دهی، از دستت
رفته بلکه حت
پس از چندین خطرات توسعه ، از جمله بازگشت نامشخص دانیل کریگ به حق رای دادن پس از Spectre 2015 ، آخرین فیلم باند سرانجام برای اکران گسترده در تاریخ 8 آوریل برنامه ریزی شده است. اواخر سال 2018 ، دانی بویل کارگردان اصلی فیلم به دلیل فیلمنامه این پروژه را ترک کرد. اختلاف نظر. تنها یک ماه بعد ، کار فوکوناگا کارآگاه حقیقی در جای خود امضا کرد ، اما عزیمت بویل به پایان رسید که تاریخ اکران این فیلم شش ماه است. در حالی که No Time to Die به طور رسمی فیلم نهایی کریگ را به ع
زندگینامه سرلشکرخلبان شهید احمدکشوری
در تیرماه 1332 در خانواده ای متوسط در خطه ی سرسبز شمال، پسری به دنیا آمد که نام وی را احمد گذاردند. احمد دوران دبستان وسه سال اول دبیرستان را به ترتیب در«کیاکلا» و«سرپل تالار» و سه سال آخر را در دبیرستان «قناد» بابل گذراند.پدرش فردی شجاع و ظلم ستیز بود، از شجاعت پدر همین بس که علی رغم تصدی پست فرماندهی ژاندارمری در یکی از شهرهای شمال، به مبارزه با سردمداران زر و زور پرداخت و در نهایت مجبور به استعفاشد و به
hi hoes
بالاخره اومدم وب و ....سوپرایز سوپرایز!
قرار نیس مطلب جالب توجهی بزارم
اومدم فقط شرح حالی بدم و برم و یکم وباتونو چک کنم
و این چن وقت اخیری ک نبودم...چ اتفاقاتی افتاد؟
اولا...یاسی کجاس:/؟؟چرا رف دوبارهههه...چرا هی میرین شما-ـ-بخدا جو اینجاهم داره عین توییتر ب گوه کشیده میشه
گایز واقا اگ با حرفای یکی حال نمی کنین زورتون نکردن بیاین وبش و کامنت بزارین و نقدش کنین...درصورتی این حقو دارین ک خود طرف ب شما گفته باشه"نظرتو راجبم بگو" و این داستانا!
گفت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها